13:49 UTC |  20 IV 2014
 EN  CZ

Jihoafrická republika Počasí

Rychlá volba

Výběr podle regionu:

Region (kraj):
nebo zadejte jiné město:

Vyhledat podle zeměpisných souřadnic:

vyhledat předpověď počasí pro oblasti sousedící s jakýmkoli bodem na zemi
zeměpisná šířka:
zeměpisná délka:
vyhledávání v okruhu
 

PÁR SLOV O NÁS

Freemeteo je webová stránka věnovaná meteorologickým podmínkám na celém světě. Poskytujeme předpověď počasí pro všechny oblasti planety - pevninu i moře - a vycházíme vstříc potřebám těch, kteří žádají nejnovější informace každý den. Registrujeme přes 10 milionů zeměpisných lokalit a vytváříme podrobné předpovědi počasí, které jsou aktualizovány dvakrát denně. Rovněž prezentujeme meteorologická hlášení ve skutečném čase ze všech certifikovaných online meteorologických stanic na světě a poskytujeme tak přesné informace o místních povětrnostních podmínkách.

Naší prioritou jsou individuální služby; klademe důraz na individuální informace o povětrnostních podmínkách. Všem zájemcům odesíláme v elektronické podobě každodenní předpovědi a upozornění na nebezpečné povětrnostní fenomény. Naše vyhledávací nástroje jsou speciálně vytvořeny tak, aby bylo efektivně dosaženo co nejpřesnějšího možného zeměpisného zacílení v celosvětovém měřítku.

Našim cílem je globální přístup a stejná kvalita poskytovaných služeb a místních předpovědí pro všechny komunity i jednotlivce. Náš profil je založen na širokém záběru a rovnoměrnému přístupu k hustě i řídce obydleným nebo zcela neobydleným oblastem planety.

Tým Freemeteo
Počasí pro vaši stránku Počasí zdarma
  • Je to snadné
  • Je to zdarma
Weather engine Detailní předpovědi počasí
Individuální služby Dostávejte emailem:
  • Indiv. meteorolog. upozornění
  • Individ. místní předpovědi